KIM JESTEŚMY Jesteśmy grupą projektową działającą od 2013 roku. Wiedza, doświadczenie i umiejętności w dziedzinie projektowania pozwalają nam realizować nasze zawodowe pasje, rozwijać kreatywność, pracować w ciekawy i zróżnicowany sposób. Projektując dbamy o pozytywne doświadczenia naszych klientów, budowanie zaufania i partnerskich relacji oraz o obustronne zadowolenie z realizacji postawionych przed nami zadań.

CO ROBIMY Projektujemy wnętrza, architekturę, krajobraz, grafikę użytkową i meble dla inwestorów prywatnych i komercyjnych.Realizujemy projekty na terenie Polski i poza jej granicami. Prowadzimy kompleksową obsługę projektową niezależnie od skali inwestycji – od mieszkań, domów i innych przestrzeni prywatnych aż po duże obiekty, tj. restauracje, sklepy, hotele, spa i in.

JAK PRACUJEMY Pierwsze spotkanie to ustalenie zakresu projektu, szczegółów współpracy, podpisanie umowy. Poznanie potrzeb i oczekiwań klienta pozwala nam szybko nadać odpowiedni kierunek naszej pracy i zaprojektować przestrzeń funkcjonalną, ponadczasową i niepowtarzalną.

NASZE STANDARDY Praca na profesjonalnym, legalnym oprogramowaniu daje nam możliwość wiernego przedstawienia projektu na wizualizacjach, zanim wejdzie on w fazę realizacji.Pracujemy na efekt – do całkowitej akceptacji koncepcji przez klienta. Przygotowujemy szczegółową dokumentację wykonawczą i służymy pomocą, wiedzą i wsparciem na każdym etapie inwestycji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU – ZESPÓŁ PROJEKT KOLEKTYW